Новости Украины

Як за комунізму: на виступ Тимошенко зігнали понад 20 автобусів масовки Як за комунізму: на виступ Тимошенко зігнали понад 20 автобусів масовки 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111083.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1111083.jpg У понеділок, 11 лютого, лідерка "Батьківщини" та кандидатка у президенти Юлія Тимошенко з передвиборчою метою відвідала Західну Ук
Як за комунізму: на виступ Тимошенко зігнали понад 20 автобусів масовк

У понеділок, 11 лютого, лідерка 'Батьківщини' та кандидатка у президенти Юлія Тимошенко з передвиборчою метою відвідала Західну Україну, а саме Дрогобич на Львівщині. Зауважимо, що сюди її так званих прихильників звозили централізовано та великими автобусами.

Як свідчать оприлюднені у мережі відео, вийшовши з транспорту, люди вишикувалися у шеренги та організованою ходою пішли на зустріч з політикинею. Сам захід відбувався на центральному у Дрогобичі майдані Шевченка.

Читайте також: Пранкери зібрали сотню людей на мітинг за вигаданого кандидата: відео

Posted by Orest Karakevych on Monday, 11 February 2019

Posted by Orest Karakevych on Monday, 11 February 2019

'Понавозили до Дрогобича організовано масовку з районів. Понад 20 автобусів. Цікаво, скільки заплатили', – підкреслив активіст Орест Каракевич.

Автобуси, Тимошенко, Дрогобич
Автобуси, що привезли людей на зустріч із Тимошенко у Дрогобичі

Очевидці переконують, шо автобуси стояли не лише поблизу передвиборчої акції Тимошенко, а й на сусідніх вулицях Пилипа Орлика, Володимира Великого, Чорновола, а також поблизу церкви святого Юра, що розташовують у взагалі іншому районі міста.

Площа Шевченка, де зустрічалася Тимошенко з народом, і сусідні вулиці

Де у Дрогобичі розташовується церква Юра

Вона в Дрогобичі. І вони теж...

Posted by Варто - Галицькі Новини on Monday, 11 February 2019

За словами жителів Дрогобича, хоча Тимошенко у своїй передвиборчій програмі говорить про 'новий курс', однак у виборчих перегонах користується здебільшого 'комуністичними методами', тобто зганяє людей на зустріч із собою, передає видання 'Джерела Трускавця'.

Posted by Orest Karakevych on Monday, 11 February 2019

Саме у Трускавець після Дрогобича й відправилася лідерка 'Батьківщини'. За інформацією ЗМІ, там анонсована з нею зустрічі так і не відбулася, натомість у санаторії 'Карпати' яким керує Лев Грицак, екс-очільник місцевих 'регіоналів', а нині прихильник 'Батьківщини', пройшов захід 'для обмеженого кола обраних людей'.

Тимошенко, Трускавець, зустріч
Зустріч Тимошенко з VIP-виборцями у Трускавці

Це вже не вперше, коли Юлія Тимошенко вдається до допомоги з боку простих громадян задля власного піару. Зокрема, на з'їзді її політсили, який відбувся наприкінці січня, були присутніми аніматори, що показували людям, коли потрібно аплодувати, а коли слід демонструвати свої емоції іншим чином.

Що відомо про похід Юлії Тимошенко у президенти? Юлія Тимошенко оголосила про похід у президенти 22 січня під час з’їзду своєї партії, а вже наступного дня вона подала документи до ЦВК. Комісія, зі свого боку, зареєструвала її 25 числа. 27 січня Тимошенко оприлюднила електронну декларацію про прибутки за 2017 рік.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS