Новости Украины

До виконавців питань немає, треба розібратися в трикутнику замовників, – друг Катерини Гандзюк До виконавців питань немає, треба розібратися в трикутнику замовників, – друг Катерини Гандзюк 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1110990.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1110990.jpg Справу щодо вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк розслідують вже понад пів року. Наразі п'ятеро виконавців перебувають
До виконавців питань немає, треба розібратися в трикутнику замовників,

Справу щодо вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк розслідують вже понад пів року. Наразі п'ятеро виконавців перебувають за ґратами, а екс-члену партії 'Батьківщина' Владиславу Мангеру оголосили про підозру. Завдяки колосальному тиску та старанням, які вчинили друзі Катерини, журналісти та небайдужі громадяни ця справа зрушилася з місця.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів політолог, голова центру 'Ейдос' та близький друг Катерини Гандзюк Віктор Таран.

Читайте також: В робочому кабінеті Мангера провели обшуки, – адвокат

Друзі Катерини вважають, що є висока ймовірність того, що Катерину Гандзюк вбили, бо вона перешкоджала незаконному зрубуванні лісу у Херсоні, яким займалися високопосадовці Херсона.

Виконавці давно арештовані та перебувають за ґратами, вони визнали свою вину. Посередник між виконавцями і замовниками так само зізнався у скоєнні злочину, до них немає питань. Проте дуже важливо, що посередник не є замовником,
– сказав Віктор Таран.

Ймовірні замовники вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк
Особи, які можуть бути причетними до замовлення вбивства Катерини Гандзюк.

Що відомо про напад на Катерину Гандзюк?31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала опіки тіла та її було прооперовано. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до злочину.

4 листопада Катерина Гандзюк померла. Офіційна причина смерті активістки – поліорганна недостатність та хімічні опіки 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини. Справу розслідують як 'закінчене умисне вбивство, скоєне групою осіб з корисливих мотивів з особливою жорстокістю та на замовлення'.

Опісля активісти та журналісти заявили, що посередником між організатором і виконавцями вбивства Катерини Гандзюк є помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука – Ігор Павловський. За їхніми словами, Павловський нібито передавав гроші 'за роботу' підозрюваному у злочині Сергію Торбіну. Згодом як Павловський, так і Паламарчук обвинувачення відкинули та запевнили, що до цієї справи не мають жодного стосунку. 12 листопада Павловського було затримано.

За словами генпрокурора Юрія Луценка, мотив злочину – активність Гандзюк проти однієї із великих корупційних схем місцевої влади.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS