Новости Украины

Польський прем'єр-міністр сказав, що Путін чекає від ЄС Польський прем'єр-міністр сказав, що Путін чекає від ЄС Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/885/885258_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/885/885258_w_450.jpg?v=0 Недостатньо різка реакція Євросоюзу на агресію Росії проти українських кораблів біля Керченської протоки свідчить про те, що в Євр
Польський прем'єр-міністр сказав, що Путін чекає від ЄС

Недостатньо різка реакція Євросоюзу на агресію Росії проти українських кораблів біля Керченської протоки свідчить про те, що в Європі знизився рівень російсько-української проблематики.

Саме цього прагнув президент РФ Володимир Путін, заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький в інтерв'ю Le Figaro.

'Саме цього і хотів би Володимир Путін – щоб європейські країни знизили російсько-українську проблематику, відвернувшись від неї', – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Судитися за Крим будуть за допомогою швейцарських юристів

За словами Моравецького, метою Путіна є домогтися скасування санкцій проти РФ і в той же час зберегти статус-кво по Криму і Донбасу. Агресією в Азовському морі Росія випробовує терпіння ЄС.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що після завершення будівництва газопроводу 'Північний потік-2' Росія може розпочати наступ на Київ. Після запуску 'Північного потоку-2' українська газотранспортна система стане непотрібною для РФ.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS