Новости Украины

У селі на Харківщині через закорочення жахливо загинула людина. ФОТО У селі на Харківщині через закорочення жахливо загинула людина. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-02/110219-3.JPG http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-02/110219-3.JPG О 15:46 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному будинку за адресою: Дергачівський район, с. Мала Данилівка, в
У селі на Харківщині через закорочення жахливо загинула людина. ФОТО

О 15:46 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному будинку за адресою: Дергачівський район, с. Мала Данилівка, вул. Польова, 24.

На місце події прибуло 3 відділення пожежно-рятувальної служби ДСНС у складі 15 рятувальників. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що вогнем охоплені дерев’яні конструкції перекриття, а також домашні речі та меблі у кімнаті будинку на площі близько 25 кв.м. Під час гасіння пожежі рятувальниками було виявлено тіло господарки оселі, жінки 1936 р.н.

О 16:11 пожежу було локалізовано, а о 16:54 повністю ліквідовано. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Харківській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS