Новости Украины

Літній чоловік не зміг врятуватися під час пожежі у Харкові. ВІДЕО Літній чоловік не зміг врятуватися під час пожежі у Харкові. ВІДЕО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-02/100219-3.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-02/100219-3.jpg О 15:09 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у 9-поверховому багатоквартирному житловому будинку за адресою: м. Харків,
Літній чоловік не зміг врятуватися під час пожежі у Харкові. ВІДЕО

О 15:09 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу у 9-поверховому багатоквартирному житловому будинку за адресою: м. Харків, пр.-т. Тракторобудівників, 108.

До місця події негайно виїхало 2 відділення служби порятунку на автоцистернах та 1 відділення на автодрабині у складі 12 рятувальників. На момент їх прибуття у кімнаті квартири на шостому поверсі горіли диван та домашні речі. Площа пожежі складала близько 5 кв.м. У задимленій квартирі рятувальники виявили тіло господаря оселі, чоловіка 1938 року народження.

Пожежу було локалізовано о 15:26 та о 15:56 ліквідовано повністю. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем при палінні.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Харківській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS