Новости Украины

Росіяни стягнули військових та спецтехніку для навчань в анексованому Криму: фото Росіяни стягнули військових та спецтехніку для навчань в анексованому Криму: фото 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1110749.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1110749.jpg На полігоні Ангарський в окупованому Криму підняли на навчальну тривогу підрозділи армійського корпусу Чорноморського флоту. Там
Росіяни стягнули військових та спецтехніку для навчань в анексованому

На полігоні Ангарський в окупованому Криму підняли на навчальну тривогу підрозділи армійського корпусу Чорноморського флоту.

Там відбуваються ротні тактичні навчання, під час яких російські військові повинні відпрацювати завдання із захоплення й оборони морського узбережжя з виконанням практичних артилерійських стрільб, повідомили у прес-службі Міноборони РФ.

Читайте також: Росіяни планують відправити в похід через Азовське море сотні моряків: подробиці

Підрозділи берегової оборони здійснили марш в складі колон військової та спеціальної техніки на полігон Ангарський та приступили до інженерного обладнання позицій.

За даними Міноборони РФ, у навчаннях в анексованому Криму візьмуть участь приблизно 500 військовослужбовців та понад 100 одиниць техніки.

Також до цих заходів будуть залучені літаки й вертольоти морської авіації флоту й армійської авіації Південного військового округу.

Дивіться фото: окупанти проводять військові навчання в анексованому Криму

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 16:03 11.02.2019 0
а про беспилотник сбитый чтож не написали?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS