Новости Украины

'Полювання' на правоохоронців, які побили активістів у Києві: в поліції попередили про 'захист' 'Полювання' на правоохоронців, які побили активістів у Києві: в поліції попередили про 'захист' 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1110220.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1110220.jpg У соціальних мережах почали збір інформації про правоохоронців, які 9 лютого у Подільському райвідділі поліції в Києві побили акт
'Полювання' на правоохоронців, які побили активістів у Києві

У соціальних мережах почали збір інформації про правоохоронців, які 9 лютого у Подільському райвідділі поліції в Києві побили активістів та учасників акції 'Хто замовив вбивство Каті Гандзюк?'. Зі свого боку, керівництво Нацполіції заявляє, що не дозволить волонтерам оприлюднювати інформацію щодо місця проживання та інші персональні дані своїх колег.

'500 доларів американських за цього у**ана 'я свой, я с роззыска'. Прізвище, ім’я, по батькові, посада, домашня адреса, сім'я. По п'ятдесят (доларів) – за кожного 'беркутьонка' з полку поліції особливого призначення київського, хто там брав участь. Прізвище, ім’я, по батькові, посада, домашня адреса, сім'я', – написав у Facebook відомий волонтер Роман Сініцин.

Інформацію про сім'ї поліцейських збирають, щоб 'привітати дружин правоохоронців з 8 березня', додав Сініцин.

Зі свого боку, керівник поліції Києва Андрій Крищенко під час брифінгу у неділю, 10 лютого, відреагував на ініціативу волонтерів щодо грошової винагороди за ідентифікацію двох правоохоронців. Він наголосив, що слідчі 'вивчать це питання', але поліція буде 'запобігати закликам прийти додому та захищати сім’ї співробітників'.

Я хочу застерегти: якщо цю інформацію (імена та домашні адреси двох правоохоронців – 24 канал) поліцейським або прокуратурі для розслідування, то це одна мета, а якщо там є заклики прийти додому, до сім’ї – це інша мета, і ми будемо цьому запобігати та захищати родини наших співробітників,
– наголосив Крищенко.

При цьому керівник поліції зазначив, що громадяни можуть збирати інформацію про поліцейських, оскільки їхня діяльність є публічною.

9 лютого у Києві на Подолі, де мала проводити зустріч з виборцями кандидатка у президенти Юлія Тимошенко, поліція затримала та забрала до райвідділу активістів з плакатами 'Хто замовив Катю Гандзюк?'. Активіст планували поцікавитись у Тимошенко, коли вона відсторонить від посади голову Херсонської облради, члена 'Батьківщини' Владислава Мангера. Його активісти та батько Гандзюк підозрюють у причетності до організації нападу на Катерину.

Правоохоронці згодом заявили, що у їхньому службовому авто молодики повикидали зеленку, а вже в управлінні поліції в них вилучили ножі, газові балончики та пістолет.

Після затримання активістів до відділення поліції прибули їхні побратими та почали вимагати відпустити всіх затриманих. У поліції кажуть, що вже після того, як затриманих відпустили, під дверима відділення почалася штовханина і проти правоохоронців застосували газові балончики. У результаті затримали близько 40 осіб, а 3 поліцейських доправили в лікарню.

 

Активісти ж зазначають, що приблизно десятьох з них оточили і затримали без жодних пояснень. За словами очевидців, що затримання були жорстокими: спецпризначенці забігли у райвідділок та почали всіх бити. Згодом активістів таки відпустили.

Поліція побила активістів у Подільському райвідділі: дивіться відео

 

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS