Новости Украины

Підпалити УПЦ МП за 2 тисячі доларів: СБУ викрила шокуючі плани спецслужб Росії Підпалити УПЦ МП за 2 тисячі доларів: СБУ викрила шокуючі плани спецслужб Росії 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1109823.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201902/1109823.jpg Служба безпеки України викрила плани спецслужб Російської Федерації. Агенти хотіли дестабілізувати ситуацію в нашій державі на рел
Підпалити УПЦ МП за 2 тисячі доларів: СБУ викрила шокуючі плани спецсл

Служба безпеки України викрила плани спецслужб Російської Федерації. Агенти хотіли дестабілізувати ситуацію в нашій державі на релігійному ґрунті.

Спецслужби Росії та підпорядковані їм МГБ ЛНР/ДНР шукали виконавців злочину, які за 2 тисячі доларів готові підпалити культові споруди УПЦ МП, повідомили у прес-службі СБУ.

Читайте також: УПЦ МП спробує силою повернути собі церкву на Закарпатті, яка перейшла до ПЦУ, – священик

Замовник-зловмисник пообіцяв надіслати 2 тисячі доларів виконавцю 'замовлення' на банківську картку. Рахунок, до речі, відкритий в одному з українських банків.

Правоохоронці СБУ викрили алгоритм дій, який вигадала спецслужба Росії. Відповідно до нього виконувач злочину повинен був намалювати на місці певний малюнок. Після цього, зняти на відео темряву і загоряння храму, хоча б 10 секунд.

Вщент палити не обов'язково, головне, аби будівля храму почала горіти. Об'єкт може бути будь-який, на ваш вибір. Обов'язково МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ,
– зазначено у повідомленні.

Замовник забороняв брати телефон з сім-картою на місце злочину. Він наказував вмикати 'режим польоту' аби виконувач не 'засвітився'.

СБУ уже затримала одного такого виконувача. Однак вербувальна діяльність спецслужби РФ продовжується і досі.

У зв’язку з цим СБУ закликає громадян бути пильними і в разі отримання подібного роду 'замовлень' невідкладно інформувати вітчизняну спецслужбу,
– наголосили у прес-службі.

Крім того, поліція Донеччини зареєструвала 10 неправдивих повідомлень щодо порушень під час виборчого процесу. Всі ці повідомлення були надіслані з окупованих територій.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 13:02 09.02.2019 0
что-то бюджет в 2000 баксов явно великоват. почему не за 100?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS