Новости Украины

Новий голова парламенту Венесуели готовий оголосити себе президентом замість Мадуро Новий голова парламенту Венесуели готовий оголосити себе президентом замість Мадуро Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2593831/images/im610x343-Guaido_vs_Maduro.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2593831/images/im610x343-Guaido_vs_Maduro.jpg Про готовність тимчасово перебрати на себе повноваження президента країни заявив керівник Національної асамблеї Венесуели, опозиці
Новий голова парламенту Венесуели готовий оголосити себе президентом з
Про готовність тимчасово перебрати на себе повноваження президента країни заявив керівник Національної асамблеї Венесуели, опозиціонер Хуан Гуайдо. Утім, він визнав, що для цього йому потрібна підтримка народу

Таку заяву очільник венесуельського парламенту зробив у п'ятницю, 11 січня 2018 року, наступного дня після того, як Мадуро розпочав другий термін на посту глави держави, передає DW.

'Конституція дає мені право взяти на себе повноваження президента республіки, щоб призначити вибори, але я потребую підтримки громадян', - сказав опозиційний політик.

Опозиціонер також визнав, що йому не обійтися без підтримки з боку армії та допомоги міжнародної спільноти. Нині Національна асамблея Венесуели оголошена чинною владою країни поза законом.

Гуайдо назвав Мадуро 'узурпатором', додавши, що в цьому 'вже ніхто не сумнівається'. Окрім того, опозиційний політик закликав населення до масових акцій протесту 23 січня по всій країні.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS