Новости Украины

Поліція Великої Британії очікує паніку серед населення перед Brexit Поліція Великої Британії очікує паніку серед населення перед Brexit depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Поки правоохоронці закликають великі мережі магазинів закупитися продуктами Depo.Світ Сьогодні 08:16 ФОТО: depo.ua Про це п

Поки правоохоронці закликають великі мережі магазинів закупитися продуктами

Depo.Світ
Сьогодні 08:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на 'РБК-Україна'.

Зокрема, Британська поліція рекомендувала ритейлерам розглянути посилення безпеки для того, щоб впоратися з імовірною панікою населення через брак продуктів та інших товарів в магазинах в результаті 'жорсткого' Brexit. Про це заявили в поліції Лондона, передає РБК-Україна з посиланням на CNN.

У заяві лондонська поліція зазначила, що особливих рекомендацій для торгових мереж, щодо можливих випадків мародерства у неї немає.

'Ритейлери по всій країні будуть продовжувати працювати з поліцією для забезпечення безперебійної роботи магазинів', - заявив радник з питань злочинності Британського роздрібного консорціуму Джеймс Мартін.

Раніше виконавчий директор мережі супермаркетів Tesco повідомив, що мережа закуповує консерви та інші продукти тривалого зберігання на випадок, якщо Британія вийде з ЄС без торгових угод.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS