Новости Украины

Садовий: Вірю, що за нашого життя буде єднання всіх християн в Україні Садовий: Вірю, що за нашого життя буде єднання всіх християн в Україні 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201901/1094884.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201901/1094884.jpg Мер Львова та водночас кандидат у Президенти України Андрій Садовий зустрівся з головою Православної церкви України митрополитом Е
Садовий: Вірю, що за нашого життя буде єднання всіх християн в Україні

Мер Львова та водночас кандидат у Президенти України Андрій Садовий зустрівся з головою Православної церкви України митрополитом Епіфанієм. Під час заходу сторони обговорили ситуацію в Україні, а також православну церкву та її міжнародне визнання.

Про це повідомила прес-служба 'Об’єднання 'Самопоміч', яку власне й очолює Андрій Садовий.

Читайте також: Андрій Садовий зустрівся з предстоятелем ПЦУ Епіфанієм та звернувся до нього з проханням

'Глава церкви має сьогодні перед собою дуже великі виклики. Та я вірю, що за нашого життя буде єднання всіх християн в Україні. Тому що єдність на християнському рівні – це той фундамент, який дасть єдність всім людям доброї волі', – зазначив після зустрічі у Михайлівському соборі Андрій Садовий.

За словами політика, він попросив Його блаженство, який має можливість спілкуватися з великою кількістю можновладців, донести до них істину, що красти – це гріх.

'Ми сьогодні є найбіднішою та найбільш корумпованою країною в Європі. Та якщо чиновники, які говорять, що є віруючими, будуть жити за Заповідями та не будуть красти, то я думаю, що ми дуже швидко виправимо ситуацію', – наголосив Садовий.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS