Новости Украины

'Він неймовірний!': солістка гурту KAZKA зізналася, що закохана 'Він неймовірний!': солістка гурту KAZKA зізналася, що закохана online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy11.online.ua/news/r3-721168f664/soc_1547218874680_5c38ae752a875.jpg https://proxy11.online.ua/news/r3-721168f664/soc_1547218874680_5c38ae752a875.jpg Солістка популярного українського гурту KAZKA зробила несподівану заяву. У мережі Олександра Зарицька зізналась, що закохана, одна
'Він неймовірний!': солістка гурту KAZKA зізналася, що закохана

Солістка популярного українського гурту KAZKA зробила несподівану заяву. У мережі Олександра Зарицька зізналась, що закохана, однак імені свого обранця не назвала, передає ONLINE.UA з посиланням на Instagram артистки.

'Я закохалась. Він неймовірний і такий сильний! В його обіймах хочеться тонути. Як із цим жити?', — написала співачка.

До неоднозначного допису співачка додала досить пікантне фото. Перед камерою Олександра Зарицька позувала оголена у ванній.

'Насолоджуйся цим прекрасним почуттям; кому це так пощастило?; як на мене, це просто спосіб привернути до себе увагу; щастя любить тишу, тому краще нікому про нього не розповідай; я, здається, знаю, хто це', — пишуть фанати в коментарях до світлини красуні.

Зазначимо, що гурт KAZKA побореться за можливість представити Україну на міжнародному конкурсі Євробачення 2019, який пройде в Ізраїлі. Та поки перший етап шоу не розпочався, учасники колективу вирішили відпочити, щоб з новими силами приступити до боротьби. Зокрема, солістка гурту, Олександра Зарицька, вирушила до екзотичної Шрі-Ланки.

Раніше ONLINE.UА повідомляв, що пісня 'Плакала' гурту KAZKA поставила рекорд в мережі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS