Новости Украины

Поліція США вимагає зразки ДНК Роналду: що сталося Поліція США вимагає зразки ДНК Роналду: що сталося online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy11.online.ua/news/r3-6b3f8fe5a5/soc_680_5c3884ca38c9a.jpg https://proxy11.online.ua/news/r3-6b3f8fe5a5/soc_680_5c3884ca38c9a.jpg Влада Лас-Вегаса видала ордер для отримання зразків ДНК футболіста туринського Ювентуса і збірної Португалії Кріштіану Роналду, як
Поліція США вимагає зразки ДНК Роналду: що сталося

Влада Лас-Вегаса видала ордер для отримання зразків ДНК футболіста туринського Ювентуса і збірної Португалії Кріштіану Роналду, якого підозрюють у зґвалтуванні дівчини, передає ONLINE.UA з посиланням на The Wall Street Journal.

За інформацією ЗМІ, ордер був направлений до Італії, де зараз грає футболіст.

Після цього адвокат Роналду Пітер Крістіансен заявив, що в цьому немає нічого дивного, оскільки це стандартна поліцейська процедура в рамках слідства.

'Роналду завжди говорив, що події 2009 року в Лас-Вегасі мали характер обопільної згоди. Тому не буде нічого дивного у виявленні його ДНК', — вказав Крістіансен.

Як відомо, у жовтні минулого року стало відомо про відновлення справи про зґвалтування, в якому американка Катрін Майорга звинуватила Роналду. Зірка футболу всі звинувачення відкидає. Однак, є інформація, що він уклав з дівчиною позасудову угоду і заплатив їй 375 тисяч доларів за мовчання.

Як повідомляв ONLINE.UA, відомий футболіст, захисник ПСЖ Дані Алвес вважає, що після того, як Кріштіану Роналду покинув 'Реал', команда стала набагато сильнішою, оскільки змогла нарешті стати єдиним цілим.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS