Новости Украины

На Донеччині накрили нелегальну АЗС, вилучено палива на 3 млн грн (ФОТО) На Донеччині накрили нелегальну АЗС, вилучено палива на 3 млн грн (ФОТО) depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області зупинили

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області зупинили незаконну торгівлю неякісними паливно-мастильними матеріалами

Depo.
Сьогодні 23:55
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.Донбас із посиланням на прес-службу ДФС.

У рамках проведення операції 'Акциз-2019' і розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України було встановлено, що через мережу АЗС, що належать місцевій компанії, здійснюється неврахована реалізація неякісних паливно-мастильних матеріалів з ознаками фальсифікації.

Також встановлено, що паливно-мастильні матеріали поширювалися шляхом продажу талонів через оголошення, розміщені в мережі інтернет.

Податківці на Донеччині блокували нелегальну торгівлю паливом, вилучено ПММ на 3 млн грн 01

За результатами обшуків, проведених за адресами фактичної реалізації недоброякісної підакцизної продукції, з незаконного обігу вилучено майже 91 тис. паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 3 млн грн, а також комп'ютерні системи управління АЗС, реєстратори розрахункових операцій, чорнові записи, журнали РРО та відібрані зразки нафтопродуктів.

Податківці на Донеччині блокували нелегальну торгівлю паливом, вилучено ПММ на 3 млн грн 02

Податківці на Донеччині блокували нелегальну торгівлю паливом, вилучено ПММ на 3 млн грн 03

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS