Новости Украины

Затриманих українських моряків перевезуть до іншого слідчого ізолятора Затриманих українських моряків перевезуть до іншого слідчого ізолятора Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2593723/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2593723/images/_default_soc_sharing.jpg Українських військовополонених моряків готують перевезти до іншого слідчого ізолятора, тобто до Лефортово Про це заявила уповнов
Затриманих українських моряків перевезуть до іншого слідчого ізолятора
Українських військовополонених моряків готують перевезти до іншого слідчого ізолятора, тобто до Лефортово

Про це заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на телеканал 'Прямий' .

'На жаль, можу засвідчити, що з нового року жодні ліки нашим пораненим не надаються. Хоча вони потребують ще лікування, підтримки, реабілітації, дій від лікарів. Є така думка, що їх готують перевезти до іншого слідчого ізолятора. Це Лефортово, де відбудеться судилище над нашими моряками вже починаючи з 15 січня', - сказала вона.

  • Нагадаємо, 25 листопада 2018 року, українські військові кораблі здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь. Про свої наміри вони, відповідно до міжнародних норм, проінформували іншу сторону. Втім, замість того, аби забезпечити проходження Керченською протокою, російські диспетчери викликали кораблі ФСБ.
  • Невдовзі російські прикордонні кораблі типу 'Соболь', 'Дон', 'Мангуст'та 'Суздалець' 'здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України', тобто таран.
  • 28 листопада 2018 року 'суд' окупованого Криму заарештував 24 захоплених у полон Росією українських моряків.
  • Станом на 27 грудня 2018 року, всі 24 українських моряка оголосили себе військовополоненими.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS