Новости Украины

У Миколаєві судитимуть підозрюваного у вбивстві екс-керівника митниці У Миколаєві судитимуть підозрюваного у вбивстві екс-керівника митниці Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-01/12702-prokuratura-nikolaevskoy-oblasti-trebuet-vozvrashcheniya-na-balans-gosudarstva-64-ga-zemelnyh_0.jpeg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-01/12702-prokuratura-nikolaevskoy-oblasti-trebuet-vozvrashcheniya-na-balans-gosudarstva-64-ga-zemelnyh_0.jpeg Заводський районний суд м.Миколаєва прийняв до розгляду обвинувальний акт стосовно 32-річного жителя м. Миколаєва, одного з обвину
У Миколаєві судитимуть підозрюваного у вбивстві екс-керівника митниці

Заводський районний суд м.Миколаєва прийняв до розгляду обвинувальний акт стосовно 32-річного жителя м. Миколаєва, одного з обвинувачених у вбивстві колишнього начальника миколаївської митниці А.Полякова, дії якого кваліфіковано за ч. 5 ст. 27, п. 6 та п. 12 ч. 2 ст. 115КК України ( співучасть в умисному вбивстві).

Цей злочин сколихнув майже всю громадськість. Нагадаємо, що у квітні 2018 року двоє жителів м. Миколаєва, 39 та 32 років, вбили екс-керівника митниці, щоб не віддавати борг в розмірі 50 тисяч євро.

У ході судового засідання прокурор вийшов із клопотання про продовження обвинуваченому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Суд підтримав позицію прокуратури, задовольнивши клопотання.

За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS