Новости Украины

Новини України - Томос для України: з'явилася несподівана деталь про роль РПЦ Новини України - Томос для України: з'явилася несподівана деталь про роль РПЦ Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/01/tomos2.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2019/01/tomos2.jpg Текст томосу, який Вселенський Патріархат надав Православній церкві України, писав ієромонах Лука, що його раніше нагородив колишн
Новини України - Томос для України: з'явилася несподівана деталь про р

Текст томосу, який Вселенський Патріархат надав Православній церкві України, писав ієромонах Лука, що його раніше нагородив колишній голова Російської православної церкви Алексій Другий.

Про це йдеться у матеріалі видання “Новая Газета“, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Мова йде про орден РПЦ, який той отримав за виконання особливої ікони.

“Завітний Томос про автокефалію української Церкви, до якого вона йшла чи то кілька десятиліть, то чи кілька століть, чи то всю тисячу років з моменту хрещення у водах Дніпра, являє собою сувій пергаменту з грецької каліграфією, виконаної рукою ієромонаха Луки з афонського монастиря Ксенофонт. За іронією історії, цей ієромонах володіє орденом РПЦ – його нагородив патріарх Алексій II за ікону Іверської Божої Матері, яку Лука написав для каплиці при вході на Красну площу”, – пише видання.

Нагадаємо, 6 січня томос було доставлено у Київ, на Різдво його могли побачити кияни та гості столиці. А вже згодом важливий документ відвезли назад у Стамбул, щоб під ним остаточно поставили підписи усі члени Синоду.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 21:51 09.01.2019 0
вот где рука Москвы проявила себя - и вместо ссылки на 17 правило было указано 16 "про девиц".

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS