Новости Украины

Кіберполіція викрила масштабну фішингову кампанію Кіберполіція викрила масштабну фішингову кампанію zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1266149.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1266149.jpg Кіберполіція викрила масштабну фішингову кампанію, направлену на користувачів криптовалюти. Згідно з повідомленням, спільне розс
Кіберполіція викрила масштабну фішингову кампанію

Кіберполіція викрила масштабну фішингову кампанію, направлену на користувачів криптовалюти.

Згідно з повідомленням, спільне розслідування однієї із наймасшабніших фішингових кампаній, направлених на користувачів криптовалюти розпочалося у вересні минулого року, – повідомляє Інформатор.

Під час аналізу правоохоронці виявили значну кількість доменів, назви яких були дуже схожі на оригінальний ресурс онлайн сервісу віртуальних Bitcoin-гаманців: blockchain.info та інших.

«Заманювання» користувачів відбувалось за допомогою рекламних кампаній Google Adwords. При введені ключової фрази «blockchain» в пошуковій системі Google з’являлося посилання, яке виглядало цілком легітимним:

За підрахунками правоохоронців, лише у період з вересня по грудень 2017 року, зловмисники заволоділи криптовалютою на суму 700 BTC (на момент написання статті ця сума еквівалентна 5 млн доларів США).

Згідно інформації від спеціалістів з безпеки ресурсу blockchain.info, ця фішингова кампанія є однією з наймасштабніших за всю історію існування компанії.

Нагадаємо, нещодавно Bloomberg підрахував кількість криптовалюти, яку викрадають хакери протягом року, також експерти визначили, які криптовалюти найбільш поширені в кіберкримінальному середовищі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS