Новости Украины

Нема різниці між «нацизмом» і «русскім міром», – голова ОУН Нема різниці між «нацизмом» і «русскім міром», – голова ОУН zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/top/o/u/OUN.png https://zik.ua/gallery/top/o/u/OUN.png «Керченський конфлікт» – це наслідок тієї ідеології, яку «русскій мір» впроваджує на території української держави. Тому звичайно,
Нема різниці між «нацизмом» і «русскім міром», – голова ОУН

«Керченський конфлікт» – це наслідок тієї ідеології, яку «русскій мір» впроваджує на території української держави. Тому звичайно, що наслідки будуть. У Гаазькому суді буде відповідати Путін, будуть відповідати ті люди, які безпосередньо розстрілювали українські кораблі і брали в полон українських військових моряків. Також стане відомо про тих людей, які давали наказ відкривати вогонь по українських кораблях. Їх усіх чекає трибунал.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив голова Організації українських націоналістів Богдан Червак.

Як відомо, канцелярія прокурора Міжнародного кримінального суду опублікувала звіт стосовно розгляду міжнародного позову України проти Росії. У звіті ситуація на тимчасово окупованій території АР Крим і міста Севастополь кваліфікується як міжнародний збройний конфлікт між Україною та РФ. У суді обіцяють «найближчим часом» винести рішення про прийнятність справи до розгляду. Про це йдеться у повідомленні прокуратури Автономної Республіки Крим.

Богдан Червак підкреслив, що таке повідомлення прокуратури Криму свідчить про те, що ситуація, яка сталася у Керченській протоці – це збройна агресія РФ проти незалежної держави України.

«Тому це прямий шлях до Гааги. Це абсолютно підпадає під визначення міжнародного Гаазького трибуналу про військові злочини Росії проти України. Це засвідчує те, про що українські націоналісти говорять завжди: що немає різниці між «нацизмом» і «русскім міром», який сьогодні вороги пробують нав'язати Україні», – наголосив голова Організації українських націоналістів.

Богдан Червак підкреслив, що і «керченський конфлікт» – це наслідок тієї ідеології, яку «русскій мір» впроваджує на території незалежної української держави.

«Тому звичайно, що наслідки будуть. Наслідки будуть персональні. В Гаазькому суді буде відповідати Путін. У Гаазькому суді будуть відповідати ті люди, які безпосередньо розстрілювали українські кораблі і брали у полон українських військових моряків.

Також стане відомо про тих людей, які давали наказ відкривати вогонь проти українських кораблів. Їх усіх чекає трибунал», – акцентував Богдан Червак.

Нагадаємо, 25 листопада, близько 20:28, катери Прикордонної служби ФСБ РФ відкрили вогонь по корабельній групі Військово-морських сил ЗС України в Азовському морі. Згодом російський спецназ захопив три військові українські кораблі: артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також рейдовий буксир «Яни Капу». При цьому було поранено шістьох українських моряків.

У ФСБ РФ підтвердили затримання трьох українських військових кораблів в районі Керченської протоки. Захоплені судна доставили у Керч, а трьох поранених українських моряків – у Москву.

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні сили України були приведені у повну бойову готовність. МЗС України звернулося до Росії з вимогою звільнення українських моряків і повернення техніки.

26 листопада Президент України, Верховний головнокомандувач Збройних сил Петро Порошенко підписав указ щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні.

27 листопада Президент Петро Порошенко видав новий указ, який затверджує воєнний стан протягом 30 днів у 10 областях України – Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS