Новости Украины

Українські консули змогли відвідати полонених моряків у «Матросская тишина» і «Лефортово» Українські консули змогли відвідати полонених моряків у «Матросская тишина» і «Лефортово» zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1465197.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1465197.jpg Міністерство закордонних справ заявляє, що українські консули у Москві вже відвідали сімох українських моряків у слідчих ізолятора
Українські консули змогли відвідати полонених моряків у «Матросская ти

Міністерство закордонних справ заявляє, що українські консули у Москві вже відвідали сімох українських моряків у слідчих ізоляторах «Матросская тишина» і «Лефортово».

Про це у коментарі УНІАН повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

«Ми вживаємо системних заходів щодо захисту прав українських військовополонених моряків, незаконно утримуваних в Російській Федерації, і завдяки скоординованим, наполегливим діям наших консулів отримано доступ дипломатів до наших військовополонених», – сказав Погорельцев.

«Вчора консул відвідав трьох поранених моряків у «Матроській тишині». Сьогодні відвідав чотирьох моряків у «Лефортово». Тримаються хлопці мужньо. Визначено дати відвідання моряків у «Лефортово», зокрема 10 числа буде відвідано шестеро осіб, 11-го – шестеро осіб і 12-го – п’ятеро осіб», – зауважив директор Департаменту консульської служби.

Водночас він уточнив, що поранення трьох військових «не несуть загрози життю».

«Питання щодо адвокатського захисту вирішено. Держава оплатить відповідні послуги адвокатів із захисту прав військовополонених моряків. Усі причетні міністерства та відомства України вживають вичерпних заходів, активно працюють над тим, щоб наші військовополонені якнайшвидше повернулися додому», – сказав він.

За словами Погорельцева, важливою складовою є консолідована міжнародна позиція, підтримка в питанні необхідності звільнення Росією українських моряків.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 19:20 07.12.2018 0
Как то противоречит заявлениям неких советников, типа на грани смерти - "Водночас він уточнив, що поранення трьох військових «не несуть загрози життю»."

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS