Новости Украины

Протестувальники вийшли під стіни Адміністрації президента Протестувальники вийшли під стіни Адміністрації президента Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/873/873556_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/873/873556_w_450.jpg?v=0 У столиці триває акція протесту "Бій кремлівським окупантам!" проти російського бізнесу в Україні. Її проводять члени "Національно
Протестувальники вийшли під стіни Адміністрації президента

У столиці триває акція протесту 'Бій кремлівським окупантам!' проти російського бізнесу в Україні. Її проводять члени 'Національного корпусу' під Адмінстрацією президента.

Вони вимагають розірвати дипломатичні стосунки та всі договори з Росією та унеможливити роботу російського бізнесу в Україні. Крім того, серед вимог – арешт рахунків та майна російських компаній в Україні, отримані шляхом конфіскації російських активів кошти спрямувати на українську армію. Також активісти хочуть відкриття кримінальних справ проти 'агентів російського впливу в Україні', йдеться на сторінці акції у Facebook.

Також активісти закликають українців бойкотувати послуги і товари підприємств, які тісно пов'язані з російським капіталом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паливні протести: демонстранти розгромили Париж

Не купувати російських товарів у липні вимагали члени всеукраїнської громадської організації 'Сокіл'. З фаєрами вони пікетували київський ТЦ Ocean plaza. На вході активісти розклеїли листівки 'Геть російський бізнес з України', залишили на фасаді написи 'Стоп Путін!', 'Не купуй російське', 'Слава захисникам – смерть окупантам'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS