Новости Украины

Важкі поранення ніг та ампутація пальців кисті: Волонтери повідомили про стан полонених моряків Важкі поранення ніг та ампутація пальців кисті: Волонтери повідомили про стан полонених моряків zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1464655.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1464655.jpg У військовополонених українських моряків, які знаходяться в СІЗО Москви важкі поранення ніг і ампутація пальців руки. Про це пові
Важкі поранення ніг та ампутація пальців кисті: Волонтери повідомили п

У військовополонених українських моряків, які знаходяться в СІЗО Москви важкі поранення ніг і ампутація пальців руки.

Про це повідомила радник командувача ВМС Вікторія Христенко в ефірі телеканалу «Прямий».

«Троє моряків знаходяться в «Матроській тиші». Ні відео, ні підтвердження характеру поранень офіційно не отримали наші консули, крім того, що нібито поранених відвідала омбудсмен Москви. У одного з хлопців важке поранення ніг, те, що він пересувається з милицями – ні про що нам не говорить, ми не бачимо його поранень і яку йому зробили операцію в ізоляторі. В одного з хлопців травматична ампутація пальців кисті», – сказала В. Христенко.

В повідомленні зазначається, що цю інформацію отримано від волонтерів, які допомагали морякам під час перебування в Сімферопольському СІЗО.

Також В.Христенко закликала писати листи полоненим морякам, зазначивши, що листи мають бути російською мовою, не мати української символіки і не торкатися політичних тем, інакше їх не пропустить тюремна цензура.

Читайте також: Зрадники з СБУ, які стріляли в українських моряків: нові прізвища

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:33 07.12.2018 0
а еще волонтеры видели высадку американцев на марс.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS