Новости Украины

Німеччина пропонує поширити місію ОБСЄ і на Азовське море Німеччина пропонує поширити місію ОБСЄ і на Азовське море depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Через загострення українсько-російської кризи Німеччина запропонувала поширити дію моніторингової місії Організації з безпеки і сп

Через загострення українсько-російської кризи Німеччина запропонувала поширити дію моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) на Азовське море

Depo.Війна
Сьогодні 05:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас на полях зустрічі міністрів закордонних справ країн ОБСЄ у Мілані, передає Depo.ua з посиланням на DW.

За словами Мааса, це стане темою обговорення під час зустрічі між представниками України та Росії за посередництва Німеччини і Франції, яка має відбутися 11 грудня у Берліні.

Як зазначається, перед цим глава німецького МЗС зустрівся з міністрами закордонних справ України Павлом Клімкіним та Росії Сергієм Лавровим, щоб обговорити пропозицію переговорів.

'Я гадаю, що з українського боку вона була розцінена як раціональна. З російського ж боку, навпаки, дуже й дуже скептично', - резюмував Маас.

Як повідомили у МЗС України після зустрічі Мааса з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, сторони також домовилися продовжити діалог у рамках робочого візиту Клімкіна до Німеччини наступного тижня.

'Україна розраховує на подальше лідерство Німеччини в формуванні сильної і всеосяжної відповіді ЄС на войовничу риторику Кремля і агресивні дії, які загрожують безпеці євроатлантичного простору', - йдеться в повідомленні МЗС України.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна виступила з ініціативою запровадження на Донбасі спільної миротворчої місії ООН та ОБСЄ.

Довідка: Наразі дія моніторингової місії ОБСЄ поширюється на сухопутну територію України й має на меті, зокрема, спостереження за реалізацією мінських домовленостей. Після захоплення українських моряків в районі Керченської протоки Україна закликала моніторингову місію ОБСЄ розпочати посилений моніторинг акваторії Азовського моря і прилеглих територій.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS