Новости Украины

Глава МЗС ФРН закликав до дискусії з питання ядерної стабільності Глава МЗС ФРН закликав до дискусії з питання ядерної стабільності zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1464589.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1464589.jpg Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас увесь свій виступ на зустрічі глав МЗС ОБСЄ в Мілінє у четвер присвятив проблемі ро
Глава МЗС ФРН закликав до дискусії з питання ядерної стабільності

Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас увесь свій виступ на зустрічі глав МЗС ОБСЄ в Мілінє у четвер присвятив проблемі роззброєння, ні словом не згадавши про Україну.

Він призвав учасників Організації підвищити заходи довіри, – повідомляє Укрінформ.

«Нам потрібний новий підхід в питанні контролю над озброєннями... Ми повинні узяти під контроль гонку озброєнь, яка збільшує напругу у Європі», – сказав Маас.

Принципово важливим, за його словами, є питання обов’язкових правил щодо ядерних систем озброєнь. Він закликав до дискусії з питання ядерної стабільності: США, Європа і Росія повинні працювати над цим. «Нам дійсно потрібний новий Договір СНВ (Договір про заходи по подальшому скороченню і обмеженню стратегічних наступальних озброєнь)», – зазначив він.

Маас повідомив, що у Берліні відбудеться міжнародна конференція, присвячена новим видам озброєнь. При їх розробці повинні враховуватися питання відповідності законам.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS