Новости Украины

'Коханець' української біатлоністки Джими зізнався, що вона не планувала перемагати в Поклюці 'Коханець' української біатлоністки Джими зізнався, що вона не планувала перемагати в Поклюці depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Тренер збірної Словенії Урош Велепец, який готував Юлію Джиму до сезону, після перемоги українки в індивідуальній гонці на етапі К

Тренер збірної Словенії Урош Велепец, який готував Юлію Джиму до сезону, після перемоги українки в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Поклюці зробив несподівану заяву

Depo.
Сьогодні 02:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Він сказав, що вона не готувалася цілеспрямовано саме до цього старту. Пріоритетом для них є виступ на чемпіонаті світу, на якому Джима ще жодного разу не брала медалі.

'Юля серйозно до цієї гонки не готувалася, – зазначив Велепец. – Ми домовилися, що готуємося до чемпіонату світу – на ньому вона ще не брала медалей. Важко їй вийшло з ходом, але думаю, що вона ще може додати. Юля спокійна, немає якихось інтриг. Тому спокійно тренувалася. Можна сказати, що ще не в формі вона в ногах. Але ще може додати в швидкості'.

'Тактично вона проявила себе розумницею – знала, як треба йти на ту чи іншу ділянку траси, – підкреслив словенський тренер. – А потім вона гнала на максимумі. Зменшила, де треба, і додала, де потрібно. З нулем чи одним промахом сьогодні можна було лідирувати, тому що інші мазали. А у нас чотири нулі'.

'Те, що Юля стартувала в кінці – це правильно. Але не настільки добре, як ми думали. Якби на початку гонки було сонце, то перевага пізніх номерів збільшилася б ще секунд на 20', – підсумував Велепец.

Сама Джима після гонки пообіцяла, що це не остання її перемога в цьому сезоні.

Читайте також: Українська чемпіонка Джима пообіцяла, що це не остання її перемога в біатлонному сезоні

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS