Новости Украины

Військові Росії в Атлантиці: у Пентагоні стривожені потужною загрозою з боку Кремля Військові Росії в Атлантиці: у Пентагоні стривожені потужною загрозою з боку Кремля 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201812/1076453.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201812/1076453.jpg Дії російського військово-морського флоту в північній частині Атлантичного океану становлять велику загрозу Вашингтону. Саме для м
Військові Росії в Атлантиці: у Пентагоні стривожені потужною загрозою

Дії російського військово-морського флоту в північній частині Атлантичного океану становлять велику загрозу Вашингтону. Саме для можливої протидії США створили другий флот ВМС.

Про це повідомив міністр американських ВМС Річард Спенсер, пише видання USNI News.

Читайте також: Агресія Росії в Арктиці: у НАТО заявили про готовність до відповіді

Міністр наголошує, що у 'Північній Атлантиці є явна загроза' через дії Росії в регіоні.

Північна Атлантика є окремим театром (військових – 24 канал) дій. Йдеться про велику загрозу, і тому ми створили Другий флот (ВМС США – 24 канал),
– сказав Спенсер

До слова, у зону оперативної відповідальності Другого флоту входять Східне узбережжя США і північна частина Атлантичного океану. Про відродження цього флоту Пентагон оголосив в травні поточного року. 2-й флот створили 12 лютого 1950, він був розформований 30 вересня 2011 року.

Крім того, Спенсер висловив думку, що в цілому Росія являє собою для США 'загрозу в перспективі', а Китай 'загрозу, яка вже сформувалася'.

Нагадаємо, 25 жовтня розпочались військові навчання Trident Juncture 2018 – найбільші в історії НАТО з часів 'холодної війни'. Тема навчань – відпрацювання відповіді Альянсу на атаку 'вигаданого агресора' на одного з його членів. Раніше головнокомандувач Об'єднаних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті заявив, що навчання мають стати сигналом для Росії про те, що країни-члени організації готові до колективної оборони. До слова, українські військові також беруть участь у мастштабних стратегічно-військових навчаннях Trident Juncture 2018.

У чому небезпека дій Росії в Арктиці?Президент Росії Володими Путін нарощує потужне військо уздовж арктичного узбережжя. Навесні 2017 року Міністерство оборони Росії повідомляло, що добудовує в Арктиці військові містечка, а також відновлює мережу полярних аеродромів. Москва також заявила про намір розгорнути в Арктиці дві нові зенітні ракетні системи С-400 'Тріумф'. У 2016 році завершилося будівництво великої військової бази 'Арктичний трилисник' на Землі Франца-Йосипа. Арктика охоплює центральну частину Північного Льодовитого океану, його регіональні моря, такі як Баренцове, Карське і Чукотське, а також території Канади, Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії, Російської Федерації, Швеції та США.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS