Новости Украины

У Запоріжжі судитимуть нелюда, який пограбував та зґвалтував жінку У Запоріжжі судитимуть нелюда, який пограбував та зґвалтував жінку Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-12/3ced9b2cd813f20ba831071681259301_0.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-12/3ced9b2cd813f20ba831071681259301_0.jpg Запорізькою місцевою прокуратурою № 1 направлено для розгляду до суду обвинувальний акт відносно зловмисника, який зґвалтував та п
У Запоріжжі судитимуть нелюда, який пограбував та зґвалтував жінку

Запорізькою місцевою прокуратурою № 1 направлено для розгляду до суду обвинувальний акт відносно зловмисника, який зґвалтував та пограбував жінку в Шевченківському районі Запоріжжя.

Встановлено, що 23 вересня 2018 року у нічний час, вищезгаданий зловмисник, перебуваючи в Шевченківському районі Запоріжжя, шляхом застосування фізичного насильства відкрито викрав у громадянки В. її сумку в якій знаходилися два мобільні телефони, гроші та інше майно.

Після цього зловмисник затягнув потерпілу у лісосмугу та зґвалтував її.

В результати вжитих органом досудового розслідування заходів по «гарячих слідах» була встановлена особа злочинця. Зловмисник був затриманий в порядку ст. 208 КПК України і йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному проваджені завершено. Наразі крапку у справі має поставити суд.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS