Новости Украины

Відоме ім'я митрополита, який буде керівником Об'єднавчого собору УПЦ Відоме ім'я митрополита, який буде керівником Об'єднавчого собору УПЦ 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201812/1075578.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201812/1075578.jpg Керівником Об'єднавчого собору Української православної церкви, який відбудеться 15 грудня у Софійському соборі в Києві стане
Відоме ім'я митрополита, який буде керівником Об'єднавчого с

Керівником Об'єднавчого собору Української православної церкви, який відбудеться 15 грудня у Софійському соборі в Києві стане митрополит Галльський Еммануїл (православний митрополит Франції, підпорядкований Вселенському патріархату).

Про це повідомляє журналіст Костас Онисенко з посиланням на джерела у Вселенському патріархаті.

'15 грудня відбудеться Собор у Києві для обрання нового керівника об'єднаної Української церкви.

Він можливо не буде патріархом спочатку.
Особисто Вселенський патріарх Варфоломій підписав запрошення всім керівникам православних церков, які діють на території України, для того щоб вони взяли участь у Соборі', – розповів журналіст.

Він зауважив, що процедура, за якою буде відбуватися обрання нового глави Української православної церкви описується в документі – статутній карті, яка була підписана Вселенським собором 29 листопада.

Керівником процесу в Києві 15 грудня буде митрополит Франції Еммануїл,
– додав Онисенко.

Нагадаємо, 29 листопада Архієрейський синод Вселенського патріархату затвердив проект статуту майбутньої Української церкви. Також було ухвалено рішення щодо тексту Томосу, однак його оприлюднять уже після Об'єднавчого Собору.

Згодом Президент України Петро Порошенко повідомив, що Об'єднавчий собор відбудеться 15 грудня 2018 року у Софійському соборі.

За його словами, Вселенський Патріарх Варфоломій підписав листи із запрошеннями ієрархам УПЦ Київського Патріархату, УАПЦ та ієрархам УПЦ Московського Патріархату взяти участь у цій історичній події.

 

 

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 08:43 06.12.2018 0
экуменический патриархат даже в этом "соборе" не доверяет раскольникам.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS