Новости Украины

Щорічні е-декларації за 2017 рік подали вже понад 61,5 тис. держслужбовців Щорічні е-декларації за 2017 рік подали вже понад 61,5 тис. держслужбовців Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/theme/img/logo_lg_200.png https://glavcom.ua/theme/img/logo_lg_200.png Черговий етап подання декларацій триватиме до 1 квітня цього року До Реєстру станом на 13 лютого надійшло 61 515 щорічних деклара
Щорічні е-декларації за 2017 рік подали вже понад 61,5 тис. держслужбо

Черговий етап подання декларацій триватиме до 1 квітня цього року

До Реєстру станом на 13 лютого надійшло 61 515 щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

«Станом на сьогодні на 14 годин 00 хвилин вже подано до Реєстру 61 515 щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік», – йдеться у повідомленні.

Черговий етап подання декларацій розпочався з 1 січня 2018 року і триватиме до 1 квітня цього року.

Також у Національному агентстві розпочав роботу оперативний штаб для допомоги суб’єктам декларування, який працюватиме до кінця чергового етапу е-декларування.

У рамках роботи оперативного штабу фахівці Нацагентства надаватимуть роз’яснення з питань заповнення розділів електронної декларації, а також з технічних питань, що виникають при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS