Новости Украины

МОК помилково забув про двох російських спортсменів на ОІ-2018 МОК помилково забув про двох російських спортсменів на ОІ-2018 depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua З відправленого Олімпійським комітетом Росії списку 500 російських спортсменів комісією Міжнародного олімпійського комітету був сх

З відправленого Олімпійським комітетом Росії списку 500 російських спортсменів комісією Міжнародного олімпійського комітету був схвалений 391 атлет, а не 389, як стверджувалося раніше

Depo.
Сьогодні 05:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на championat.com.

Однак з МОК в ОКР прийшов список з 389 спортсменів, повідомляє 'Лайф' з посиланням на мотивувальну частину рішення Спортивного арбітражного суду про відхилення апеляцій 47 росіян на недопуск на Ігри-2018.

Двоє постраждалих - ковзаняр Сергій Грязцов і бобслеїст Дмитро Попов. Причину втрати двох кандидатів на участь в Іграх по дорозі з комісії в МОК суд не може встановити, однак вважає в їх випадках ситуацію спірною. Проте 'вони мали право виступити на Олімпіаді'. Не виключено, що після цього уточнення питання про участь Грязцова і Попова в Олімпіаді знову буде піднято.

Крім того, як стверджується в документі, ОКР мав можливість заповнити майже всю квоту російської збірної на Олімпіаді - 209 з 211 чоловік, проте з невідомих причин відправив у Пхьончхан тільки 169 осіб.

Читайте також: Американка Ламурьо встановила рекорд під час ганебного матчу Росії

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS