Новости Украины

Україні 'світять' дочасні вибори, - розвідка США Україні 'світять' дочасні вибори, - розвідка США depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Україні загрожують внутрішні потрясіння, якими готова скористатись Росія, щоб підірвати нинішню прозахіду орієнтацію офіційного Ки

Україні загрожують внутрішні потрясіння, якими готова скористатись Росія, щоб підірвати нинішню прозахіду орієнтацію офіційного Києва

Depo.Влада
Сьогодні 05:45
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в доповіді директора національної розвідки США Дена Коутса 'Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США', яка була надана ним Сенатському комітету з питань розвідки, передає Depo.ua з посиланням на 'Голос Америки'.

'Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019-му можуть призвести до дочасних виборів', - вважає Коутс.

На його думку, лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019 року.

Американські розвідники також прогнозують, що конфлікт у Східній Україні триватиме у нинішньому вигляді, і називають наступ будь-якої зі сторін малоймовірним.

'Розрахунки кожної зі сторін можуть змінитись, якщо вона побачить, що інша сторона серйозно кидає виклик статусу кво', - застерігає американська розвідка.

Там вважають, що Росія продовжуватиме свою військову, політичну та економічну кампанію дестабілізації проти України, щоб придушити і, де можливо, розвернути зусилля Києва, спрямовані на інтеграцію до ЄС та посилення зв'язків із НАТО. Київ буде продовжувати чинити спротив будь-яким поступкам, яких вимагає Москва, але майже точно не відновить у 2018-му році контроль за ділянками Східної України, які нині підконтрольні Росії. Росія буде дозувати рівень насильства, щоб примусити Київ сформувати вигідну Москві ситуацію на переговорах.

Нагадаємо, розвідка США попереджала, що Росія проводитиме більш руйнівні кібероперації протягом цього року, і дуже ймовірно використає нові інструменти проти України.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS