Новости Украины

У Запоріжжі суд обрав захід молодику, який з ножем напав на дівчину У Запоріжжі суд обрав захід молодику, який з ножем напав на дівчину Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/14/02/2018%20-%2004%3A05/zaporizka.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/14/02/2018%20-%2004%3A05/zaporizka.jpg Запорізькою місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою за
У Запоріжжі суд обрав захід молодику, який з ножем напав на дівчину

Запорізькою місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством.

Відтак, неодноразово судимий та нещодавно звільнений з місць позбавлення волі 22-річний мешканець міста Коростень Житомирської області, перебуваючи на території Заводського району, знову вчинив злочин, а саме, із застосуванням ножа з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, заволодів у потерпілої П. мобільним телефон «Iphone 6s» та жіночою сумкою, в якій знаходилось майно потерпілої.

Завдяки злагодженій роботі Запорізької місцевої прокуратури №1 та Заводського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, злочинця затримано та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України.

Того ж дня, Заводським районним судом м. Запоріжжя, зазначеній особі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Санкція за вчинений злочин передбачає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS