Новости Украины

У топи Pornhub вийшла Настя Рибка: реакція звабниці кремлівських олігархів У топи Pornhub вийшла Настя Рибка: реакція звабниці кремлівських олігархів 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201802/926164.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201802/926164.jpg Настя Рибка, довкола якої нещодавно розгорівся скандал, вийшла у топи пошукових запитів на порно-сайті Pornhub. На порно-сайті На
У топи Pornhub вийшла Настя Рибка: реакція звабниці кремлівських оліга

Настя Рибка, довкола якої нещодавно розгорівся скандал, вийшла у топи пошукових запитів на порно-сайті Pornhub.

На порно-сайті Настя Рибка очолила одразу кілька топових позицій.

Настя Рибка очолила топи порно-запитів

Настя Рибка очолила топи порно-запитів

Історія Насті Рибки: Дичайшая история: Как связаны Путин, юные проститутки из Бобруйска, Трамп, Насти-рыбки и выборы в США

Дівчина уже встигла зреагувати на таку популярність та записала звернення до порно-продюсерів у своєму Instagram.

Шукаю порно-продюсера. Прийму пропозиції від провідних світових порно-студій. Пливемо в порно. Дамо під хвіст порно-індустрії,
– підписала допис Настя Рибка.

Настя Рибка опублікувала книгу про спокушання мільярдера Сергія Приходько, в якій нібито описала спільну подорож з Дерипаскою і Приходько, щоправда їхні імена замінила. У книзі Дерипаска у неї названий Русланом Золотовим, а Приходько – 'татом'.

Чим важлива справа Насті Рибки? Найважливішим в історії Рибки виявився зроблений нею в серпні 2016 року відеозапис. На ньому виразно чути, як олігарх Олег Дерипаска і Приходько обговорюють російсько-американські відносини.

У цей же час журналісти в США почали підозрювати штаб Дональда Трампа в зв'язках з Росією. Вони з’ясували, що голова штабу Пол Манафорт винен грошей російському олігархові, проте замість грошей він запропонував йому політичну співпрацю.

Також журналісти з’ясували, що цим олігархом є Дерипаска, проте далі для розслідування не вистачало доказів. Зокрема, необхідно було довести зв'язок Дерипаски з Кремлем. Саме цю ланку і доповнює запис Насті Рибки – Дерипаска під час президентської кампанії в США особисто зустрічався з головною людиною Путіна з таємних зовнішньополітичних операцій.

Приходько став тією самою ланкою ланцюга, якої не вистачало, щоб викрити Трампа у співпраці з Росією. Тепер на запис чекає перевірка на достовірність.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS