Новости Украины

Саакашвілі спростував інформацію про те, що просив підтримки у Меркель Саакашвілі спростував інформацію про те, що просив підтримки у Меркель zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1265267.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1265267.jpg Екс-президент Грузії, лідер партії Рух нових сил Міхеіл Саакашвілі, якого видворили з України в Польщу, спростував повідомлення пр
Саакашвілі спростував інформацію про те, що просив підтримки у Меркель

Екс-президент Грузії, лідер партії Рух нових сил Міхеіл Саакашвілі, якого видворили з України в Польщу, спростував повідомлення про те, що закликав канцлера ФРН Ангелу Меркель надати йому підтримку в протистоянні українському президенту Петру Порошенку.

«Абсолютно не розумію, звідки взялася ця інформація про канцлера, хто вам про це сказав. Я добре знайомий із Меркель, але до неї точно не звертався», – заявив Саакашвілі в ефірі грузинської телекомпанії.

Раніше газета Bild повідомила, що після видворення з території України Саакашвілі звернувся за підтримкою до ЄС, зокрема, до канцлера Німеччини.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS