Новости Украины

Хвиля кібератак із РФ може зачепити й Україну – Нацрозвідка США Хвиля кібератак із РФ може зачепити й Україну – Нацрозвідка США Українська правда http://www.pravda.com.ua/favicon.ico Українська правда https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7171554_fb_image_ukr_2018_02_14_03_23_48.png https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7171554_fb_image_ukr_2018_02_14_03_23_48.png Директор Національної розвідки США Ден Коутс заявив, що протягом 2018 року РФ буде проводити потужні кібератаки і, очевидно, засто
Хвиля кібератак із РФ може зачепити й Україну – Нацрозвідка США

Директор Національної розвідки США Ден Коутс заявив, що протягом 2018 року РФ буде проводити потужні кібератаки і, очевидно, застосує їх проти України.

Про це йдеться у його доповіді 'Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США'.

'Ми очікуємо, що Росія проводитиме зухваліші та більш руйнівні кібеоперації протягом наступного року, і ,ймовірно, використає нові інструменти проти України', - підкреслив Коутс.

У доповіді підкреслюється, що від Росії варто чекати нової небезпеки у сферах, де вона вже здійснює кіберзаходи проти України.

Зокрема, йдеться про зрив роботи української енергосистеми, викрадення та подальше поширення конфіденційної інформації, DDOS атаки та заходи під прикриттям (false flag operations) у кіберпросторі.

'Російська розвідка та служби безпеки і надалі будуть атакувати критичну інфраструктуру США та їх союзників, та намагатимуться отримати закриту інформацію про політику США з комп'ютерних мереж США та НАТО', - також йдеться у документі.

Раніше Коутс попередив про подальші кібератаки Росії на вибори у Європі та США.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS