Новости Украины

В Одесі арештували підозрюваного в участі у терористичній діяльності В Одесі арештували підозрюваного в участі у терористичній діяльності zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1265257.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1265257.jpg Приморський райсуд Одеси розглянув і задовольнив клопотання прокуратури про взяття під варту на період досудового слідства затрима
В Одесі арештували підозрюваного в участі у терористичній діяльності

Приморський райсуд Одеси розглянув і задовольнив клопотання прокуратури про взяття під варту на період досудового слідства затриманого співробітниками Управління СБУ учасника терористичної організації «ЛНР».

Про це повідомляє прес-служба Одеської облпрокуратури.

«Встановлено, що затриманий 51-річний громадянин у травні 2014 року з власної ініціативи вступив до лав одного з так званих «батальйонів» терористичної організації «ЛНР» і брав участь у військових діях проти Збройних Сил України. Затриманому повідомлено про підозру в діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3) Кримінального кодексу України», – зазначили в прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління СБУ в Одеській області. Колишньому терористу «світить» позбавлення волі на термін від 8 до 15 років.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS