Новости Украины

В США б’ють на сполох через настрої українців: тривожна доповідь В США б’ють на сполох через настрої українців: тривожна доповідь 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201802/926162.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/600x315_DIR/201802/926162.jpg Україні загрожують внутрішні потрясіння, які можуть похитнути прозахідні настрої країни. Про це мовиться у доповіді директора нац
В США б’ють на сполох через настрої українців: тривожна доповідь

Україні загрожують внутрішні потрясіння, які можуть похитнути прозахідні настрої країни.

Про це мовиться у доповіді директора національної розвідки США Дена Коутса 'Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США', повідомляє 'Голос Америки'.

Читайте також: Номер не пройде: що МВФ вимагає від України та як влада це виконуватиме

'Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019-му можуть призвести до дочасних виборів', – попередили у розвідці.

У доповіді мовиться, що опозиціонери спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити Президента Петра Порошенка та правлячу коаліцію.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS