Новости Украины

Хіаомі слідом за Apple втре носа і Razer Хіаомі слідом за Apple втре носа і Razer Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/02/07/b0002343_preview.jpeg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/02/07/b0002343_preview.jpeg Китайський гігант випустить ігровий смартфон Xiaomi створила нову дочірню фірму. Підрозділ називається Black Shark і займається
Хіаомі слідом за Apple втре носа і Razer
Китайський гігант випустить ігровий смартфон

Xiaomi створила нову дочірню фірму. Підрозділ називається Black Shark і займається розробкою розумних телефонів.

Однак, ці пристрої не будуть конкурувати з іншими апаратами китайського гіганта, повідомляє Galagram. Зазначається, що Black Shark зосередиться на ігрових моделях.

Дуже ймовірно, що Xiaomi планує представити аналог Razer Phone, який вийшов восени минулого року. Втім, достовірної інформації наразі немає. Відомо лише про наявність флагманського процесора і ефективної системи охолодження, яку описують, як рішення 'авіаційного класу'.
Xiaomi Black Shark

Іншої, детальнішої інформації про гаджет поки що нема.

Створення ігрового смартфону китайським гігантом наводить на думку про зародження цікавої тенденції в галузі. Якщо вірити інсайдерам, ASUS теж проектує смартфон для ігор. Девайс тайванського виробника дебютує в кінці року.

І хоча наразі у геймерів один вибір - Razer Phone, дуже можливо, що найближчим часом він значно розшириться.

Як повідомляв портал 'Знай.ua', смартфон від Xiaomi втре носа iPhone X та може стати рекордсменом серед всіх мобільних пристроїв.

Автор матеріалу:
Надія Царук
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS