Новости Украины

Скандальна запроданка підзаробила ротом у російського олігарха Скандальна запроданка підзаробила ротом у російського олігарха Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/02/07/ani_lorak_zvezdy_detyam_crocus_0535a1b_2.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/02/07/ani_lorak_zvezdy_detyam_crocus_0535a1b_2.jpg Лорак у червоно-блискучій сукні розважала гостей багатія Скандальна українська співачка Ані Лорак не лише їздить з гастролями н
Скандальна запроданка підзаробила ротом у російського олігарха
Лорак у червоно-блискучій сукні розважала гостей багатія

Скандальна українська співачка Ані Лорак не лише їздить з гастролями на Росію, але й обслуговує заходи тамтешніх багатіїв.

Так, нещодавно один з російських олігархів, віце-президент Федерації кінного спорту РФ Володимир Туганов видав свою 20-річну доньку заміж. І Кароліна була однією з тих, хто розважав гостей весілля.

Церемонія відбулося у Палаці урочистостей 'Сафіса'.

Як пишуть російські ЗМІ, на розважальну програму для гостей весілля було витрачено понад 10 мільйонів рублів.

Ведучими були Андрій Малахов і Аврора, співали Валерій Меладзе, італійський тенор Алессандро Сафіна та інші, в тому числі і українська запроданка Ані Лорак.

Як повідомляв портал 'Знай.ua', Ані Лорак разом з російськими зірками виступила на сцені 'Олімпійського' в концерті, приуроченого до Дня всіх закоханих.

Автор матеріалу:
Надія Царук
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS