Новости Украины

SSL сертифікат зробить ваш сайт надійним SSL сертифікат зробить ваш сайт надійним FromUA.news - ит, наука http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news - ит, наука https://i.ytimg.com/vi/HsnmT9q9Rkw/maxresdefault.jpg https://i.ytimg.com/vi/HsnmT9q9Rkw/maxresdefault.jpg Завдяки всесвітній павутині ми легко можемо дістати потрібну нам інформацію, подивитися фільм, поспілкуватися з кимось, хто знаход
SSL сертифікат зробить ваш сайт надійним

Завдяки всесвітній павутині ми легко можемо дістати потрібну нам інформацію, подивитися фільм, поспілкуватися з кимось, хто знаходиться на іншому кінці планети, з легкістю придбати практично будь-яку річ і т.д. Але якщо з пошуком інформації загрози для ваших персональних даних немає, то ось, наприклад, про покупки в інтернет-магазинах і на сайтах, де запитується особиста інформація, так сказати неможна. Сьогодні кіберзлочинці стають все більш майстерними в своїх махінаціях і, іноді, заволодіти вашими конфіденційними даними або отримати доступ до вашої кредитної картки вони можуть досить легко. Як же можна запобігти несанкціонованому перехопленню особистої інформації в інтернеті? Тут на допомогу приходить SSL сертифікат. 

Поява найбільш популярного засобу забезпечення захищеного обміну даними в мережі датується 1996 роком, коли і був розроблений протокол SSL (Secure Socket Layer). Цей протокол підтримують всі сучасні браузери і веб-сервери. Завдяки тому, що SSL створює зашифроване з'єднання між клієнтом і сервером, ми можемо не переживати про те, що передані дані будуть спотворені, замінені або перехоплені зловмисниками.

Для здійснення SSL (HTTPS) з'єднання при передачі інформації необхідно, щоб на сервері був встановлений цифровий SSL сертифікат. Він може бути самоподпісаним або виданим уповноваженим центром сертифікації. Власне кажучи, сайт без сертифікату не дає ніяких гарантій збереження переданої інформації. Крім того, всі браузери будуть висвічувати користувачам попередження, що він не надійний. Якщо ж сертифікат виданий підтверджуючим центром, то тут користувач може бути впевнений в його автентичності та достовірності, адже при його видачі центри перевіряють все не необхідні дані про власника домену та сайту.

Як розпізнати сайт, на якому є SSL-сертифікат? Для цього просто подивіться на адресний рядок браузера: сайт, на якому встановлений SSL-сертифікат, повинен відкриватися із позначкою закритого замка, а адресний рядок починається з https: //.

Таким чином, цифровий сертифікат потрібен сайту для того, щоб підтвердити справжність самого сайту, тобто користувачі можуть бути впевненими в тому, що це дійсно сайт компанії, який вони шукали, а не якась йога якісна підробка. Також за допомогою SSL ви захищаєте передачу даних від клієнта до сервера, що надає відповіднй гарантії та впевненість. 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS