Новости Украины

Як підвищити конверсію в інтернет магазині – фактори впливу. Як підвищити конверсію в інтернет магазині – фактори впливу. FromUA.news - финансы http://fromua.news/favicon.ico FromUA.news - финансы Наявність та регулярний ріст трафіку в інтернет магазині являється хорошим знаком, який свідчить про те, що процес розкрутки дає с

Наявність та регулярний ріст трафіку в інтернет магазині являється хорошим знаком, який свідчить про те, що процес розкрутки дає свій результат. Але часто буває так, що користувачі відвідують ресурс, а продаж небагато, або не має зовсім. Низька конверсія може свідчити про цілий ряд причин про які мова піде далі.

Перед тим, як почати розкрутку інтернет магазину треба перевірити такі важливі моменти, як: наявність детальної контактної інформації, опису товарів, цін, дієздатність і коректність програмних скриптів, (валідність коду). Якщо у Вас не додається товар в корзину, або не коректно працює скрипт реєстрації чи оформлення замовлення не відбувається належним чином, це без сумніву негативно вплине на конверсію. В результаті користувачі розчаровані технічним станом ресурсу просто перейдуть на інший, більш успішніший в даному плані. Один з моментів ми розглянули, та він є далеко не єдиним.

Ще одною важливою причиною, яка здійснює негативний вплив на конверсію є нецільовий трафік. Наприклад, користувач попадає на Ваш сайт по ключові фразі, яка не відповідає інформативному наповненню веб сторінки. Тому такий процес, як створення сайтів , завжди має супроводжуватись правильною внутрішньою SEO оптимізацією.

Привернення уваги нецільової аудиторії також може спостерігатись при неправильній організації контекстної реклами. Сюди можна віднести:

- несумісність текстового оголошення с цільовою сторінкою на яку воно посилається;
- узагальнення теми в оголошенні;
- невірний підбір ключів для груп оголошень;
- неправильне налаштування геотаргетингу.

Якщо Ви продаєте системи опалення й в оголошенні йдеться про твердопаливні котли, а посилання веде на головну сторінку сайту - це некоректний підхід. Доречним буде, коли оголошення, що рекламує котли буде вести на сторінку з вітриною, де вони розміщені. Таким чином Ви отримаєте цільового користувача, що може стати Вашим клієнтом.

Також не слід створювати узагальнююче оголошення про системи опалення й прив'язувати до нього посилання на сторінку з котлами, оскільки в магазині можуть бути зовсім інші групи товарів з даної серії, якими зацікавиться користувач. Наприклад, бойлери чи радіатори. Тобто, якщо в оголошенні йдеться про радіатори, посилання має вести лише на цільову сторінку.

При підборі ключів також потрібно бути досить уважним. Краще створювати для кожного окремого текстового оголошення окрему групу й підбирати максимально релевантні ключові фрази по яких це оголошення буде демонструватись в результатах пошукової видачі.

Якщо товар продається в межах одного регіону, тоді саме цей регіон потрібно обирати в налаштуваннях рекламної компанії.

На конверсії безперечно відобразиться недостатня відвідуваність ресурсу. Тут слід добре попрацювати над його просуванням. В наш час є декілька ефективних маркетингових і SEO інструментів. Користувачі також звертають увагу на ціни, опис товарів. Добре, коли у магазині відображається ціна в декількох валютах. Позитивний вплив на конверсію здійснюють пакетні пропозиції, акції, купони скидок. Це відмінний інструмент продаж, яким варто скористатись.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS