Новости Украины

Жителя Рівного підозрюють у постачанні українських повій до Ізраїлю Жителя Рівного підозрюють у постачанні українських повій до Ізраїлю Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/02/2018%20-%2023%3A35/8047b45e-4804-7224.png http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/02/2018%20-%2023%3A35/8047b45e-4804-7224.png Прокуратура Рівненської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 149 КК Укра
Жителя Рівного підозрюють у постачанні українських повій до Ізраїлю

Прокуратура Рівненської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 149 КК України (вербування людини, вчинене з метою експлуатації, з використанням уразливого стану особи).

Розслідуванням встановлено, що 33-річний житель м. Рівне підшуковував на території області та вербував молодих жінок з метою їхньої подальшої сексуальної експлуатації за кордоном.

Зокрема, у червні 2017 року чоловік, познайомившись із молодою рівненчанкою, пообіцяв останній високооплачувану роботу на території Республіки Ізраїль, пов’язану із наданням послуг сексуального характеру, а також фінансову допомогу у виготовленні документів для цієї «подорожі».

Зловмисник знав про відсутність у жінки постійного місця працевлаштування, наявність малолітньої дитини та скрутне матеріальне становище. Увійшовши у довіру та використовуючи уразливий стан жінки, чоловік схилив її до трудової експлуатації, попередивши, що кошти вона повинна буде відпрацювати, тим самим втягнувши її у боргову залежність.

Але вербувальнику не вдалося вивезти жінку за кордон, оскільки його злочинну діяльність було викрито та припинено правоохоронними органами. Під час обшуку у помешканні чоловіка також було виявлено і вилучено пакет з камінням бурштину.

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину. 12.02.2018 судом застосовано стосовно підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Рівненській області. Довідково: згідно із законом такі дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS