Новости Украины

У Києві приватного нотаріуса підозрюють в афері із нерухомістю У Києві приватного нотаріуса підозрюють в афері із нерухомістю Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/02/2018%20-%2014%3A45/8047b45e-4804-7224.png http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/02/2018%20-%2014%3A45/8047b45e-4804-7224.png Київською місцевою прокуратурою №4 повідомлено про підозру приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу, який зді
У Києві приватного нотаріуса підозрюють в афері із нерухомістю
Київською місцевою прокуратурою №4 повідомлено про підозру приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу, який здійснив незаконну перереєстрацію речових прав на майно.
Так, за результатами проведеного досудового розслідування встановлено, що нотаріус достовірно знаючи про наявність в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна записів про заборону відчуження об’єктів нерухомого майна (двох квартир на території міста Харків), прийняв рішення про здійснення державної реєстрації речових прав на вказані об’єкти нерухомості.
В результаті протиправних дій приватного нотаріуса майно вибуло з законного володіння власників, чим їм завдано шкоду на загальну суму понад 2 мільйона гривень.
Наразі приватному нотаріусу повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 365-2 КК України (зловживанні повноваженнями особою, яка здійснює професійну діяльність, пов’язану із наданням публічних послуг) та вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
За матеріалами прес-служби прокуратури Києва
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS