Новости Украины

Вбивство офіцером цивільного на зупинці: як проходить розслідування у справі Балабухи Вбивство офіцером цивільного на зупинці: як проходить розслідування у справі Балабухи 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/54911.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/54911.jpg Зі слів його побратимів та знайомих, військовослужбовець ніколи не проявляв будь-яких ознак агресії За темою > "Перебиті до
Вбивство офіцером цивільного на зупинці: як проходить розслідування у
Зі слів його побратимів та знайомих, військовослужбовець ніколи не проявляв будь-яких ознак агресії

'Для нас це трагедія. Ми зараз в шоці, намагаємося розібратися у ситуації, що могло призвести до таких трагічних наслідків. Тому що це звичайно не нормально', - розповіла в ефірі '5 каналу' прес-офіцер 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Олена Мокренчук.

'Але з того, що говорили люди, цей пасажир, чомусь йому не сподобались державні пільги учасникам АТО і деякі інші речі, і він почав ображати військовослужбовця. Можливо, це стало причиною', - додала вона.

'Ми спілкувалися вчора із бійцями, з командирами, з родичами тих бійців, які його добре знали, бо він приїжджав у гості, всі про нього говорять тільки хороше. Всі в один голос сказали, що це спокійна врівноважена людина', - зауважила Мокренчук.

Детальніше дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, 10 лютого конфлікт виник під час очікування у черзі на маршрутний автобус. Офіцер пішов у найближчий магазин, купив ножа, повернувся і вбив людину, яка зробила йому зауваження.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 14:47 13.02.2018 0
еще немного и выяснится, что убийца уже не убийца, а спас страну и его надо наградить орденом. И побратимы типа поддержат.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS