Новости Украины

У Вінниці судитимуть підозрюваних у вбивстві літнього подружжя У Вінниці судитимуть підозрюваних у вбивстві літнього подружжя Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/02/2018%20-%2014%3A25/650832-424x283.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/02/2018%20-%2014%3A25/650832-424x283.jpg Прокуратурою Вінницької області закінчено досудове розслідування та скеровано обвинувальний акт до Вінницького міського суду, в по
У Вінниці судитимуть підозрюваних у вбивстві літнього подружжя

Прокуратурою Вінницької області закінчено досудове розслідування та скеровано обвинувальний акт до Вінницького міського суду, в порядку ст. ст. 283, 291 КПК України, за обвинуваченням трьох раніше судимих осіб, уродженців Вінницької області, у вчиненні ними резонансних злочинів пов’язаних з подвійним вбивством мешканців міста Вінниці.

Тіла сімдесятирічних чоловіка та жінки, у середині вересня минулого року, виявлені правоохоронцями в їхньому домоволодінні на Старому місті.

З'ясовано, що злочин вчинили обвинувачені з метою власного збагачення. Вбивши подружжя, 'нелюди' заволоділи коштами потерпілих в сумі 5 тис доларів США, 9 тис євро, 2 тис гривень та золотими виробами.

Завдяки проведеним слідчим та оперативним заходам, вказані особи були затримані. По кримінальному провадженні проведено понад 20 судових експертиз та на підставі зібраних доказів повністю доведено вину обвинувачених.

Наразі вони очікують судового розгляду, перебуваючи під вартою.

За матеріалами прес-служби прокуратури Вінницької області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS