Новости Украины

Згуладзе відмовилася від громадянства України Згуладзе відмовилася від громадянства України Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/4732/31_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/4732/31_main.jpg Згуладзе була першим заступником глави МВС України з грудня 2014 року по травень 2016-го Колишній перший заступник міністра внутр
Згуладзе відмовилася від громадянства України

Згуладзе була першим заступником глави МВС України з грудня 2014 року по травень 2016-го

Колишній перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе відмовилася від громадянства України і поновила громадянство Грузії.Про це в ефірі «5 каналу» повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.

«По-моєму, Ека Згуладзе після того, як закінчила свою каденцію в нас тут керівником поліції, вона відмовилася від громадянства України і поновила громадянство Грузії, звернувшись там до відповідних органів. І на сьогодні вона вже не є громадянкою України, а є громадянкою Грузії», – сказав він.

Згуладзе була першим заступником глави МВС України з грудня 2014 року по травень 2016-го.

11 травня 2016 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поінформував, що Згуладзе прийняла рішення залишити посаду першого заступника міністра внутрішніх справ. Тоді повідомлялось, що вона продовжуватиме реформу правоохоронної системи на посаді керівника спеціально створеної групи радників міністра внутрішніх справ.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:13 13.02.2018 0
крысы первыми чуют гибель корабля.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS