Новости Украины

Відкриття архівів КДБ — це одна з форм боротьби з російською агресією - Ігор Кулик Відкриття архівів КДБ — це одна з форм боротьби з російською агресією - Ігор Кулик Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/820/820291_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/820/820291_w_450.jpg?v=0 Суспільство Вівторок, 13 лютого 2018 08:50 Суспільство Відкриття архівів КДБ — це одна з форм боротьби з російською агресією
Відкриття архівів КДБ — це одна з форм боротьби з російською агресією
Вівторок, 13 лютого 2018 08:50

Відкриття архівів КДБ — це одна з форм боротьби з російською агресією - Ігор Кулик

Відкриття архівів КДБ — це одна з форм боротьби з російською агресією - Ігор Кулик
Ігор Кулик: Гібридна війна, яку веде проти нас Росія, повторювалася сто років назад Радянським Союзом. Фото: Сергій Старостенко

Відкриття архівів КДБ, розвінчання міфів про СРСР — це ще один удар по Росії.

Про це в інтерв'ю журналу 'Країна' розповів архівіст Ігор Кулик

- Все, що було до 1991 року, що знав Радянський Союз, Росія теж прекрасно знає. Якщо ми оприлюднимо всі ці дані, це може вдарити по Росії, зробити їй неприємно. Це одна з форм боротьби. Ми на весь світ відкриваємо інформацію про СРСР, розвінчуємо міфи про нього, які так плекає Росія. Ми показуємо, що ті злочинні форми і методи, які використовував КГБ, ними зараз послуговується і ФСБ.

За словами експерта, робота з архівами дає можливість провести паралель між нинішньою Росією та СРСР сторіччя тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Архівіст розповів, чому не збереглися бази агентів КГБ

- Та гібридна війна, яку веде проти нас Росія, повторювалася сто років тому Радянським Союзом проти Української Народної Республіки. Форми були дещо інші. Тоді була Криворізька народна республіка, зараз ДНР і ЛНР. Був Ленін, а не Путін.Досвід відкриття архівів — це спроба проаналізувати, передбачити, що буде далі, врахувати помилки.

- Це показник того, що ми вистояли. УНР існувала три роки, а наша Україна існує 26 років. Молоде покоління українців дивляться на історію України не з Москви. Ідентифікують себе саме українцями.

Прийняття 'антибандерівського закону' у Польщі негативно вплине на можливість працювати у тамтешніх архівах.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:10 13.02.2018 0
Ндя - открытие архивов это удар по России, сказочный дятел. Сколько заплатит филаретка за то, чтобы не засветится в архивах?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS