Новости Украины

Новини світу - Навчання НАТО у Європі: зафіксовано втручання Росії Новини світу - Навчання НАТО у Європі: зафіксовано втручання Росії Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/08/gps.png https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/08/gps.png З’явилися дані про втручання Росії у систему GPS-навігації. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання YLE. Як заз
Новини світу - Навчання НАТО у Європі: зафіксовано втручання Росії

З’явилися дані про втручання Росії у систему GPS-навігації.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання YLE.

Як зазначає видання з посиланням на дані Євроконтролю та прес-службу Сил оборони попередження про порушення стосувалося Фінляндії: область Рованіємі і на схід від Кіттілії до кордону РФ.

У повідомленні наголошується, що з різних джерел була отримана інформація про те, що сигнал GPS може бути ненадійним. Дана інформація стосувалася зокрема авіакомпаній та авіаторів з міркувань безпеки.

Фінське видання також відзначило, що в Норвегії наприкінці жовтня спостерігалося російське втручання в роботу системи GPS. “У Норвегії про втручання в GPS було оголошено. В цей час в країні почалися військові навчання НАТО Trident Junctureк.

Крім іншого зазначається, що збій сигналу GPS не настільки критичний для повітряного руху, оскільки є альтернативні навігаційні інструменти.

Нагадаємо, у Норвегії пройшли найбільші після закінчення холодної війни військові навчання НАТО Trident Juncture, в мережі з’явилося відео, яке налякало Кремль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS