Новости Украины

Новини ДНР - Путін вже вирішив: з'явилися цікаві дані про переможця на виборах в ЛДНР Новини ДНР - Путін вже вирішив: з'явилися цікаві дані про переможця на виборах в ЛДНР Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/10/384041395_771x517.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/10/384041395_771x517.jpg Голова СБУ Василь Грицак під час брифінгу повідомив, що Служба безпеки України оприлюднила заготовлені Росією результати призначен
Новини ДНР - Путін вже вирішив: з'явилися цікаві дані про переможця на

Голова СБУ Василь Грицак під час брифінгу повідомив, що Служба безпеки України оприлюднила заготовлені Росією результати призначених на 11 листопада так званих “виборів” самопроголошених “Донецької народної республіки” і “Луганської народної республіки”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Українські Новини.

“За нашими даними, попередньо вже намалювали для перемоги Пушиліна в так званій ДНР – 55%, Пасічника в ЛНР – 63%. Явку повинні показати – 70% “виборців”, – сказав він.

Також Грицак озвучив дані інтерактивного голосування, опубліковані одним з російських ресурсів.

Згідно з ним, з 1 718 опитаних жителів окупованих територій Донбасу 712 осіб не підтримують жодного кандидата”, 476 взагалі не мають наміру голосувати, 379 осіб готові підтримати так званого “виконуючого обов’язки голови ЛНР” Леоніда Пасічника.

Нагадаємо, нинішній ватажок «ДНР» Денис Пушилін активно використовує у своїй «передвиборній» пропаганді тему «єдності» з Росією. Місцеві газети переповнені пропагандою в підтримку Пушиліна на майбутніх «виборах» в так званій «ДНР».

Додамо, що так звані “вибори” ватажка терористичної “ДНР” призначено на 11 листопада. Нещодавно в окупованому Донецьку відбувся футбольний турнір під назвою “Спорт за Дениса Пушиліна”.

Нагадаємо також, що на 11 листопада в терористичній “ДНР” заплановані “вибори” нового ватажка “республіки” – пропагандисти “ДНР” знову здивували рекламними трюками для “перемоги” свого ватажка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS