Новости Украины

Втручання Росії у вибори США: розпочалися протести з вимогою захистити розслідування Втручання Росії у вибори США: розпочалися протести з вимогою захистити розслідування 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201811/1060690.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201811/1060690.jpg Сотні людей вийшли на вулиці міст Сполучених Штатів, вимагаючи захисту для спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує
Втручання Росії у вибори США: розпочалися протести з вимогою захистити

Сотні людей вийшли на вулиці міст Сполучених Штатів, вимагаючи захисту для спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує можливу участь Росії в передвиборчій кампанії президента країни Дональда Трампа у 2016 році.

Про це повідомляє 'Ращдіо Свобода'.

Читайте також: Втручання РФ у вибори США: звільнення генпрокурора може стати на заваді розслідування

Протести розпочалися ще ввечері 8 листопада після звістки про відставку генпрокурора Джеффа Сешнса.

За його словами, він прийняв таке рішення через прохання Трампа. Перед тим президент Сешенса за відмову виконувати його вказівки і втрутитись у розслідування Мюллера щодо ймовірних спроб Росії втрутитись у вибори.

Американці зі бралися на центральних вулицях своїх міст з гаслами 'Руки геть від Мюллера' і 'Ніхто не стоїть понад законом'.

З чого розпочалося 'російське розслідування'?Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США з'ясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear.

Приводом для розширення 'російського розслідування' стало досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками.

Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурорм Робертом Мюллером з метою з'ясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа на пост президента США.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS